„Anioły i Aniołki Bożonarodzeniowe” - nagrody i wyróżnienia

Utworzono dnia 21.02.2017

Co prawda ferie już za nami, ale wrócić do nich warto, by pochwalić się kolejnymi już nagrodami i wyróżnieniami w III Gminnym Konkursie Plastycznym „Anioły i Aniołki Bożonarodzeniowe”.

Organizator  konkursu – Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa – Klub w Żurowej skierował do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów naszej gminy  propozycję przygotowania pracy przestrzennej będącej wyobrażeniem postaci anioła. Ta oryginalna forma pracy plastycznej jak zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy prześcigają się w szukaniu nowych pomysłów i nietypowych rozwiązań wykonania. W tym roku jedna z naszych uczennic zaprojektowała i wykonała kapelusz z aniołkiem. Mam nadzieję, że nie zabraknie kreatywności i aktywności plastycznej naszym uczniom i jeszcze wiele razy Szkoła w Ołpinach będzie się mogła cieszyć i chwalić sukcesami i uzdolnieniami swoich podopiecznych.

Nagrody i wyróżnienia w konkursie otrzymali:

Kategoria : Klasy IV – VI szkoły podstawowe

II miejsce – Katarzyna Mikrut ucz. kl. VI

Wyróżnienia: Amelia Piekarz ucz. kl. IV,

Zuzanna Sroka ucz. kl. V,

Gabriela Niziołek ucz. kl. V,

Barbara Pikusa ucz. kl. VI.

Kategoria: gimnazja

II miejsce – Wiktoria Piwowar ucz. kl. Ib ,

III miejsce – Joanna Solarz ucz. kl. Ia

Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu.

M. Mikrut