Choinka noworoczna

Utworzono dnia 03.02.2019

Tanecznym krokiem rozpoczęliśmy drugie półrocze roku szkolnego 2018/2019. Zabawa karnawałowa dla uczniów młodszych i starszych odbyła się we środę, 30 stycznia br., w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej naszej szkoły. Młodzi bawili się wspólnie podczas tańców integracyjnych, takich jak: „belgijski”, „Minionków”, „kaczuszki”, „dwa koła z przytulaniem”, „przebieraniec”. Każdy miał także okazję zatańczyć w parze z wybraną przez siebie osobą, dlatego chłopcy i dziewczyny prosili siebie nawzajem do tańca. Uczestnicy dyskoteki poruszali się w rytm ulubionej muzyki. Nie zabrakło hitów muzycznych minionego roku, ale i znanych wszystkim przebojów, które niezmiennie towarzyszą nam podczas różnych imprez. Wspaniały humor dopisywał wszystkim, a uśmiech nie znikał z twarzy. Niespodzianką okazał się słodki poczęstunek, który ufundowała Szkolna Rada Rodziców.

Barbara Wójcik

Choinka noworoczna