Do egzaminu – start!

Utworzono dnia 22.12.2019

Klasa ósma po raz pierwszy przystąpiła do napisania egzaminu ósmoklasisty, który przeprowadzony został w dniach 25 – 27 listopada 2019 roku. Próbny egzamin to możliwość sprawdzenia posiadanej wiedzy i umiejętności przed tym oficjalnym, który czeka ósmoklasistów już w kwietniu 2020 roku! Pierwszego dnia młodzi zmierzyli się z zadaniami z języka polskiego, drugiego z królową nauk – matematyką. Trzydniowy maraton będący rozgrzewką przed napisaniem egzaminu na zakończenie edukacji w szkole podstawowej zakończyli egzaminem z języka angielskiego. Teraz muszą cierpliwie czekać na wyniki. Jak sobie poradzili? Który przedmiot okazał się najłatwiejszy, a który najtrudniejszy? Tego dowiedzą się już wkrótce. Uśmiechy uczniów pozwalają przypuszczać, że nie było aż tak źle. Jak to mówią: „Nie taki diabeł straszny jak go malują”.

Barbara Wójcik

Do egzaminu – start!