Utworzono dnia 24.10.2021
Przeżyjmy to jeszcze raz...
Tak pięknie i uroczyście świętowaliśmy nie tylko Dzień Edukacji Narodowej, ale także Dzień Patrona naszej szkoły. Słowem, muzyką, tańcem oraz innymi środkami wyrazu artystycznego nasi zdolni uczniowie - recytatorzy i tancerze oddali głębię nauk i przesłanie, które wynikają z życiorysu księdza prałata Jana Ślęzaka. Całość tego dostojnego wydarzenia dopełniły piękne życzenia złożone przez uczniów nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Cieszymy się z faktu, iż w tak podniosłej i radosnej atmosferze mogliśmy świętować wspólnie z naszymi gośćmi - przedstawicielami władz samorządowych oraz prezydium Rady Rodziców. I choć Dzień Edukacji Narodowej A.D. 2021 powoli przechodzi do historii, to pozostawia po sobie przepiękne wspomnienia.
Jolanta Górka

Utworzono dnia 24.10.2021, 18:54