Utworzono dnia 16.12.2021

Dzieci uwielbiają wspólne działania z rodzicami. Długie, jesienne wieczory są wspaniałą okazją do rodzinnego spędzania czasu ze swoimi najbliższymi. To szansa na zacieśnianie więzi, budowanie relacji oraz… po prostu wspaniałą zabawę. Podczas wspólnych, rodzinnych działań i burzy pomysłów można wyczarować coś ciekawego. Z okazji Dnia Pluszowego Misia dzieci z pomocą Rodziców wykonały przepiękne i bardzo pomysłowe misie, które stały się uczestnikami szkolnego konkursu. Zresztą, sami je zobaczcie!

A oto wyniki konkursu:
1. miejsce - Paulina Słota
2. miejsce - Korneliusz Kozioł
3. miejsce - Natalia Bochenek

Wyróżnienia:  Wiktoria Ziomek, Katarzyna Tybor, Klaudia Duda

Dziękujemy dzieciom za niepowtarzalne pomysły i udział w konkursie, a Rodzicom za wsparcie swoich pociech w tych artystycznych zmaganiach. Zwycięzcom, wyróżnionym i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy, M. Kordek, A. Wójcik

Utworzono dnia 16.12.2021, 23:36