Gminne Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

Utworzono dnia 26.06.2021

25 czerwca 2021 roku zakończyliśmy oficjalnie rok szkolny 2020/2021. Był to już drugi rok szkolny, który z powodu trwającej pandemii postawił uczniów, nauczycieli, rodziców przede wszystkim Dyrekcję szkół przed zupełnie nowymi zadaniami. Koniec roku szkolnego to czas, który sprzyja dokonywaniu podsumowań, wyciąganiu wniosków, ale także okres radości związany z sukcesami edukacyjnymi odnoszonymi przez uczniów w ciągu dziesięciu miesięcy nauki szkolnej. Z ogromną dumą pragniemy przekazać światu, że aż 32 uczniów naszej szkoły zostało zaproszonych i wyróżnionych podczas Gminnego Zakończenia Roku Szkolnego, które odbyło się w dniu 24 czerwca o godz. 10:00 w Szerzynach. Nasi uczniowie, którzy znaleźli się gronie 123 ,,Najlepszych z Najlepszych" z terenu Gminy Szerzyny osiągnęli średnią ocen co najmniej 5, 00, uzyskali bardzo dobre lub wzorowe zachowanie oraz niejednokrotnie reprezentowali szkołę, swoją miejscowość oraz gminę w konkursach na różnych szczeblach. Jesteśmy zaszczyceni, iż uczniowie wraz z rodzicami mogli odebrać nagrody książkowe, gratulacje, listy pochwalne oraz listy gratulacyjne z rąk:

Pana Andrzej Burnusa - Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Tarnowie, Pana Grzegorza Gotfryda – Wójta Gminy Szerzyny, Pani Anny Niemiec – Dyrektor PSP im. ks. prał. Jana Ślęzaka w Ołpinach. Tak doniosła uroczystość pozwoliła spotkać się wszystkim tym, dla których edukacja i praca na najwyższym poziomie stanowią ogromną wartość. Składamy serdeczne podziękowania Panu Grzegorzowi Gotfrydowi Wójtowi Gminy Szerzyny za tę piękną inicjatywę! Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Jolanta Górka

Gminne Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021