Gminne zawody w tenisie stołowym

Utworzono dnia 21.11.2017

W dniach 14 i 15 listopada odbyły się indywidualne i drużynowe zawody w tenisie stołowym na szczeblu gminnym. Naszą szkołę reprezentowali w igrzyskach dzieci: Karolina Słomska, Sylwia Marczyk, Karolina Solarz, Igor Stężowski, Kacper Niziołek, Jakub Żyłka, Wojciech Mikrut  oraz Katarzyna Słomska, Barbara Pikusa, Paulina Wójcik, Ewa Wrzosek, Dawid Mikos, Adrian Bęben, Sebastian Słota i Patryk Gogola w igrzyskach młodzieży szkolnej. W turnieju indywidualnym na podium stanęli : Dawid, który został zwycięzcą turnieju, na drugich miejscach uplasowali się Basia i Adrian, a trzecie miejsce wywalczyła Paulina. W rywalizacji drużynowej w ramach igrzysk młodzieży chłopcy zajęli pierwsze miejsce, a dziewczęta drugie. Gratulacje dla wszystkich!

Łukasz Bara

Gminne zawody w tenisie stołowym