IV Biesiada Rodzinna „Rodzina razem się trzyma”

Utworzono dnia 13.06.2018

IV Biesiada Rodzinna odbyła się w niedzielę 10 czerwca na boisku przy naszej szkole. Honorowy Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Szerzyny pan Grzegorz Gotfryd. Swoją obecnością zaszczycili nas również znamienici goście, a wśród nich Radni Rady Gminy Szerzyny na czele z Przewodniczącym panem Mariuszem Słotą, Sołtys wsi Ołpiny pan Roman Gabryel, Dyrektor Centrum Edukacji Gminy Szerzyny pani Anna Niemiec, Dyrektor Publicznego Przedszkola w Ołpinach pani Małgorzata Grędel, Księża oraz Sponsorzy i Przyjaciele naszej placówki.

Mimo doskwierającego upału, dzieci, młodzież i dorośli miło spędzali czas, oglądając i słuchając bogatego programu imprezy. Na scenie gościła znana wszystkim Jasielska Szkoła Muzyczna, której uczniowie zaprezentowali popularne i lubiane piosenki oraz melodie. Miłośnicy muzyki mogli cieszyć się również koncertem Orkiestry Dętej z Szerzyn, ale także występami naszej młodzieży. W programie znalazły się piosenki przygotowane przez najmłodszych oraz szkolny zespół muzyczny prowadzony pana Marka Bąka. Oprócz licznych atrakcji muzycznych uczestnicy biesiady mogli obejrzeć tańce i układy choreograficzne uczniów klas młodszych, pokaz mody na wesoło, a w wykonaniu starszych prezentację „Chemia w kuchni” czy teleturniej „Jeden z dziesięciu na wesoło”.

Zabawę umilał także wodzirej, który proponował różne gry, tańce, obdarowywał najmłodszych kolorowymi balonami oraz puszczał w niebo tęczowe bańki mydlane. Nie zabrakło tradycyjnych atrakcji towarzyszących, jak zabawa fantowa oraz rozrywek dla dzieci – dmuchany zamek czy zjeżdżalnia. Ciało można było pokrzepić pysznymi zapiekankami, kiełbaską z grilla, słodyczami, ciastami, lodami, goframi, wypić kawę, herbatę czy ochłodzić się zimnymi napojami.

Ostatnim punktem programu tegorocznej biesiady była zabawa taneczna, a na asfaltowym parkiecie do tańca przygrywał zespół KEYSS. Nawet niegroźne grzmoty, burzowe chmury i letni deszczyk nie odstraszyły nikogo, kto chciał dobrze się bawić.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia IV Biesiady Rodzinnej.

Barbara Wójcik

IV Biesiada Rodzinna „Rodzina razem się trzyma”

Utworzono dnia 13.06.2018, 14:22

Grudzień 2018