IX Międzygimnazjalny Konkurs Informatyczny

Utworzono dnia 27.03.2017

23 marca 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach odbył się IX Międzygimnazjalny Konkurs Informatyczny. Organizatorem konkursu był nauczyciel mgr inż. Krzysztof Płaczek oraz uczniowie klasy III Technikum Informatycznego.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Najlepsi uczniowie wybrani w poszczególnych gimnazjach spotkali się w ZSP w Ryglicach. Młodzi informatycy mieli za zadanie rozwiązać zadania teoretyczne i praktyczne.

Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów: Jakub Mastyj, Dominik Wszołek, Tomasz Dziuban i Dawid Dziedzic.  W klasyfikacji indywidualnej Jakub Mastyj z kl. III A zajął IV miejsce.

W rankingu Gimnazjów zajęliśmy niezłe, bo  III miejsce, na 9 szkół biorących udział w konkursie.

Uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Adam Rączka

IX Międzygimnazjalny Konkurs Informatyczny