Jak karnawał, to karnawał!

Utworzono dnia 22.01.2017

Rozpoczął się karnawał, czyli okres od Trzech Króli do Środy Popielcowej, w którym często urządzane są bale, dyskoteki, dancingi i wieczorki taneczne. Dlatego też we wtorek, 17 stycznia, uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej bawili się podczas imprezy karnawałowej - Choinki Szkolnej. Nie zabrakło wspólnych tańców oraz wesołych zabaw przy ulubionej muzyce. W tym roku hitem okazały się dwie piosenki: „Baśka, Barbara” oraz „Przez Twe oczy zielone”. Również nauczycielom udzielił się karnawałowy nastrój, bo ruszyli w tany razem z uczniami. Tradycyjnie nie zabrakło lubianej przez młodzież zabawy z chusteczką oraz ciepłego posiłku. Zapiekanki przygotowane przez rodziców wszystkim bardzo smakowały, a imprezę można było uznać za udaną.

Barbara Wójcik

Choinka 2017