Jak nie czytam, jak czytam!

Utworzono dnia 15.06.2019

Uczniowie klas I-IV wzięli udział w czwartej edycji ogólnopolskiej akcji: Jak nie czytam, jak czytam!Celem akcji jest budowanie pozytywnego wizerunku książki, tak by czytanie kojarzyło się z czymś przyjemnym, z relaksem, wolnym czasem i rozrywką .

Spotkanie rozpoczęło się tanecznie, uczennice z klasy drugiej zaprezentowały taniec z pomponami. Następnie dzieci wysłuchały dwóch rozdziałów z książki Waldemara Cichonia „Jak się masz cukierku?”. Taniec z książką wykonały dziewczynki z klasy szóstej. Po tańcu  wspólnie wszyscy czytali swoje ulubione książki w gronie koleżanek i kolegów, w miłych , niecodziennych okolicznościach. Atrakcją była gazetka przedstawiająca „Co uczniowie zostawiają w książkach”. Spotkanie zakończyło się polką w wykonaniu uczniów klasy drugiej. Dzieci otrzymały naklejki  z hasłem: „Czytaj razem z nami” oraz słodki upominek.

Marta Kordek, Anna Wójcik

Jak nie czytam, jak czytam!

Utworzono dnia 15.06.2019, 08:59