Jesienna wyprawa do parku

Utworzono dnia 01.11.2017

Korzystając ze słonecznej, jesiennej pogody uczniowie klasy pierwszej i drugiej a wybrali się na wycieczkę do parku Strzeleckiego w Tarnowie.

Piękna aura dawała możliwość bezpośredniej obserwacji przyrody: jesiennych  liści, skaczących po drzewach wiewiórek, kaczek i łabędzi pływających w stawie.

Spacerując parkowymi alejkami dzieci rozpoznawały i nazywały drzewa oraz ich owoce.

W parku było przepięknie – prawdziwa złota jesień! Fantastycznie było: biegać, skakać i podrzucać kolorowe liście, szurać wśród jesiennego dywanu, zbierać jesienne skarby i bawić się wesoło na placu zabaw.

Uczestnicy jesiennej wyprawy uśmiechnięci i zadowoleni wrócili do szkoły.

Anna Wójcik

Jesienna wyprawa do parku