Julita Gogola mistrzynią ortografii województwa małopolskiego!

Utworzono dnia 17.11.2019

Dnia 8 listopada 2019 r. Małopolska Komisja Wojewódzka VII Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” ogłosiła na stronie internetowej Organizatorów listy laureatów wraz z listą zawierającą wyniki punktowe uczestników etapu wojewódzkiego. Uczennica klasy VII naszej szkoły Julita Gogola została laureatką Dyktanda w kategorii klasy VII – VIII szkoły podstawowej, zdobywając I miejsce ex aequo. Uroczysta gala, w trakcie której podsumowano Konkurs oraz wręczono dyplomy i nagrody, odbyła się 14 listopada br. w auli Polskiej Akademii Umiejętności w Krakowie. Podczas tego ważnego wydarzenia Julicie towarzyszyli rodzice oraz opiekun naukowy pani Barbara Wójcik.

Jesteśmy dumni z sukcesu Julity. Dziękujemy, że rozsławia naszą szkołę w województwie małopolskim. Serdecznie jej gratulujemy i życzymy dalszych triumfów w dziedzinie ortografii.

Koordynator etapu szkolnego Konkursu – Barbara Wójcik

Lista laureatów Konkursu

Julita Gogola mistrzynią ortografii województwa małopolskiego

Utworzono dnia 17.11.2019, 13:57