Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych

Utworzono dnia 21.12.2016

W czwartek 15 grudnia br. odbył się kiermasz ozdób bożonarodzeniowych. Kupujący mogli nabyć dekoracje świąteczne wykonane własnoręcznie przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

W ramach realizacji projektu „Miej serce otwarte na potrzeby innych” grupa gimnazjalistów również przygotowała ozdoby, m.in.: bombki zdobione satynowymi wstążkami, pomysłowe choinki wykonane z makaronu i papierowej wikliny, stroiki świąteczne, kartki i gwiazdy quillingowe, lukrowane pierniki i wiele innych nietypowych dekoracji choinkowych.

Zainteresowanie kiermaszem było ogromne. Uczniowie naszej szkoły przedstawili własną wizję tradycji Świąt Bożego Narodzenia, wykazując się jednocześnie ogromną wrażliwością na potrzeby drugiego człowieka.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom i ich rodzicom za wysiłek, zaangażowanie i wsparcie finansowe akcji charytatywnej.

Dziękujemy za wrażliwość otwierającą serca dla tych, którzy potrzebują pomocy, za bezinteresowną chęć do czynienia dobra, za pomoc i życzliwość.

Podziękowania kierujemy również do uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi szkoły oraz rodziców, którzy zdecydowali się na zakup ozdób bożonarodzeniowych i swoją hojnością wsparli szkolne przedsięwzięcie.

Dochód uzyskany ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie akcji charytatywnej w ramach realizacji projektu „Miej serce otwarte na potrzeby innych”.

M. Pilch

A. Pyzik