Konkurs „Moje wakacje z rodziną” – rozstrzygnięty!

Utworzono dnia 16.10.2019

11 października br. w naszej szkole odbyło się podsumowanie i rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego „Moje wakacje z rodziną”. Tematyka konkursu nawiązywała jeszcze do wakacji  i form spędzania czasu z rodziną podczas letniego odpoczynku. Okazuje się,  że nie trzeba daleko wyjeżdżać , nie trzeba planować egzotycznych  podróży, by dobrze się bawić i miło spędzać czas z najbliższą rodziną. Nadrzędny cel konkursu został w ten sposób zrealizowany.

Konkurs obejmował dwie kategorie wiekowe: klasy IV – VI i VII – VIII. W każdej z nich komisja, kierując się kryteriami oceny prac plastycznych, wybrała zwycięskie prace.

Zwycięzcami konkursu zostali:

- w kategorii  uczniów klas IV – VI  –  I miejsce  Marta Solarz kl. VI

II miejsce Magdalena Siuda kl. IV

III miejsce  Mateusz Niziołek  kl. IV

- w kategorii  uczniów klas VII – VIII  – I miejsce  Zuzanna Sroka kl. VIII

II miejsce Kamila Sołtys  kl. VII

III miejsce  Paulina  Archamowicz kl. VII

Gorąco dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za przygotowane prace, a zwycięzcom gratuluję sukcesów i nagród.

M. Mikrut

Konkurs „Moje wakacje z rodziną”

Utworzono dnia 16.10.2019, 22:04

Wszystkich: 191036