Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową rozstrzygnięty

Utworzono dnia 21.12.2016

Jury składające się z nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi szkoły wyłoniło 13 grudnia br. zwycięzców konkursu na ozdobę bożonarodzeniową.

Uczniowie wykonali 65 prac.

Celem konkursu było: rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczniów, uwrażliwienie dzieci i młodzieży na potrzeby innych ludzi, jak również przygotowanie do społecznego działania na rzecz potrzebujących.

Ozdoby bożonarodzeniowe wykonane zostały dowolną techniką z możliwością zastosowania techniki mieszanej. Wszystkie prace cechowała oryginalność, zastosowanie różnorodnych materiałów i pomysłowość w ich połączeniu.

Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych:

I grupa – klasy I-III szkoły podstawowej

I miejsce – Bartłomiej Piekarz

II miejsce – Szymon Depczyński

III miejsce – Bartłomiej Faliszek

Wyróżnienia: Martyna Archamowicz, Szymon Zając

II grupa – klasy IV-VI szkoły podstawowej

I miejsce – Paulina Archamowicz

II miejsce – Gabriela Niziołek

III miejsce – Norbert Krupa

III grupa – klasy I-III gimnazjum

I miejsce – Krystian Niziołek

Gratulujemy uczniom zdobytych nagród oraz wyróżnień.

Wszystkim, którzy przygotowali prace konkursowe serdecznie dziękujemy.

M. Pilch

A. Pyzik