Konkurs recytatorski „Kochanej Mamie”

Utworzono dnia 04.06.2021

Dnia 31 maja 2021 r. uczniowie klasy pierwszej po raz pierwszy mieli okazję uczestniczyć w klasowym konkursie recytatorskim „Kochanej Mamie”.
Każdy uczestnik prezentował specjalnie wybrany dla niego wiersz o mamie, który dedykował jej z okazji Dnia Matki.
Pomimo towarzyszącego dzieciom małego stresu i przejęcia poradziły sobie znakomicie. Każdy oczywiście starał się wypaść jak najpiękniej i zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie jak najlepiej. No i udało się! Pierwsze koty za płoty. A następnym razem już będzie z górki.
Konkurs recytatorski był dla dzieci znakomitą okazją do pokazania swoich talentów przed klasową publicznością oraz doskonałą szkołą wzmacniania wiary we własne siły. Również był dobrą zabawą i grupową integracją.
A oto wyniki:
I miejsce - Paulina Słota i Wiktoria Ziomek
II miejsce - Adam Wójcik
III miejsce - Damian Dziedzic i Wojciech Karaś
Wyróżnienia - Klaudia Duda i Bartłomiej Martauz
Wyżej wymienieni laureaci konkursu zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami, książkami oraz nagrodami rzeczowymi, ale dla pozostałych uczestników też nie zabrakło niespodzianek.
Wszystkim gratulujemy odwagi i wspaniałych występów! Brawo!

Organizatorzy: A. Wójcik, B. Wójcik

Konkurs recytatorski „Kochanej Mamie”

Utworzono dnia 04.06.2021, 15:20