Laureaci i Finaliści Stypendiady Wczesnoszkolnej 2016/2017

Utworzono dnia 19.03.2017

W dniach 5-15 grudnia 2016 r.  uczniowie klasy II i III Szkoły Podstawowej im. ks. prał. Jana Ślęzaka w Ołpinach wzięli udział w Ogólnopolskim Stypendialnym Projekcie Edukacyjnym, organizowanym przez Firmę Edukacyjną „Orzeł”. W ramach projektu uczestniczyli w trzech konkursach z zakresu edukacji czytelniczej, ortograficznej i plastycznej.

• W konkursie czytelniczym ,,Abecadło” wzięło udział 10 uczniów klasy II i 6 uczniów klasy III.
  • W konkursie ortograficznym ,,Ortografek” ze znajomością reguł ortograficznych i umiejętnością zastosowania ich w praktyce zmagało się 2 uczennice klasy III.
  • W konkursie plastycznym ,,Plastuś”  uczniowie wykonali 15 prac konkursowych - 10 z klasy II i 5 z klasy III.

Wyniki konkursów zostały ogłoszone na stronie www.stypendiada.pl

LAUREATAMI I FINALISTAMI zostali:

W konkursie czytelniczym:
tytuł LAUREATA  PIERWSZEGO MIEJSCA  i ORŁA CZYTELNICZEGO
otrzymała:

1. Julia Kołek z kl. II

oraz na  WYRÓŻNIENIE i tytuł FINALISTY zasłużyli:

1. Karolina Strugała - kl. II
  2. Agnieszka Piekarz - kl. II
  3. Paulina Bochenek - kl. II
  4. Hubert Gogola - kl. III
  5. Jakub Dudek - kl. III
  6. Bartłomiej Faliszek - kl. III

W konkursie ortograficznym
 WYRÓŻNIENIE i tytuł FINALISTY zdobyła:

1. Paulina Figura z kl. III

W konkursie plastycznym wszystkie prace zostały bardzo wysoko ocenione, jednak nikomu nie udało się stanąć na podium.
                Uroczyste wręczenie dyplomów, nagród i medali uświetniła swoją obecnością pani dyrektor Anna Niemiec, która pogratulowała wszystkim uczestnikom wysokich wyników oraz życzyła dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.
                Naszym Orłom- laureatom i finalistom gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów! Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za wzięcie udziału w poszczególnych konkursach, a rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci.

Wychowawcy kl. II i III
Stanisława Ryba i Anna Wójcik