Lekcja języka angielskiego z wykorzystaniem słuchawek zakupionych w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”

Utworzono dnia 27.10.2022

Laboratoria Przyszłości” to program skierowany do szkół podstawowych, którego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach tego programu nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe na zakup nowoczesnego sprzętu niezbędnego do rozwoju umiejętności językowych wśród dzieci i młodzieży.

Uczniowie klasy VI w dniu 19 października 2022 r. podczas lekcji języka angielskiego doskonalili umiejętność rozwiązywania zadań egzaminacyjnych sprawdzających rozumienie ze słuchu. Podczas zajęć używane były nauszne słuchawki z mikrofonem oraz monitor interaktywny.

Korzystanie z pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach programu „Laboratoria przyszłości” pozwala uczniom rozwijać kompetencje w zakresie wielojęzyczności oraz kompetencje przyszłości z kierunków STEAM. Możliwość pracy z nowoczesnym sprzętem z pewnością wzmocni motywację do poszukiwania nowych możliwości uczenia się języka angielskiego.

Joanna Stanisławczyk

Lekcja języka angielskiego z wykorzystaniem słuchawek

Utworzono dnia 27.10.2022, 14:38

Wszystkich: 190983