Lekcja samorządowa

Utworzono dnia 23.11.2022
W poniedziałek, 21 listopada br., uczniowie klasy ósmej udali się do Urzędu Gminy w Szerzynach, aby uczestniczyć w "Lekcji samorządowej", którą dla naszych wychowanków przygotował i przeprowadził Wójt Gminy Szerzyny Pan Grzegorz Gotfryd. Nietypowe zajęcia w ramach szkolnego przedmiotu - wiedza o społeczeństwie - odbyły się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy, a dotyczyły zagadnień związanych z samorządem terytorialnym. Młodzież miała również niepowtarzalną okazję zobaczyć gabinet Pana Wójta, a nawet usiąść w fotelu Włodarza naszej Gminy. Każdy ósmoklasista na pamiątkę spotkania otrzymał piękny album "Gmina Szerzyny na starej fotografii".

Składamy serdeczne podziękowania Wójtowi Gminy Szerzyny Panu Grzegorzowi Gotfrydowi za zaproszenie, podzielenie się z uczniami klasy 8 swoją ogromną wiedzą i bardzo bogatym doświadczeniem zdobytym w pracy na rzecz społeczności lokalnej oraz pamiątkowy prezent. Dziękujemy!

Barbara Wójcik

Lekcja samorządowa