Mamy nowoczesną pracownię językową

Utworzono dnia 06.02.2022
Dzięki pozyskanym przez Gminę Szerzyny środkom finansowym w ramach rządowego Programu ,,Laboratoria Przyszłości" nasza szkoła otrzymała 60.000 zł na wykonanie tej inicjatywy edukacyjnej realizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Celem tego przedsięwzięcia było stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Dzięki unowocześnieniu bazy dydaktycznej szkoły nasi uczniowie będą przyswajać wiedzę poprzez eksperymentowanie, zdobywając w ten sposób praktyczne umiejętności.
Składamy serdeczne podziękowania Panu Grzegorzowi Gotfrydowi Wójtowi Gminy Szerzyny za wykazanie się troską o uczniów i wsparcie oraz pomoc w organizacji tej inwestycji edukacyjnej, dzięki czemu możliwa była realizacja naszych planów i marzeń o nauce i pracy w nowoczesnej przestrzeni.

Utworzono dnia 06.02.2022, 22:30

Wszystkich: 191060