Mikołajkowe szaleństwo w klasie ósmej

Utworzono dnia 22.12.2019

W naszej szkole zabawa w mikołajki cieszy się popularnością od dawna i wywołuje wiele pozytywnych oraz niezapomnianych przeżyć. Jeszcze w listopadzie uczniowie losują imiona i nazwiska kolegów, którym kupują prezenty albo takie losowanie odbywa się w dniu wręczania podarków. Wówczas emocje stają się jeszcze większe! Upominki są zazwyczaj dużą niespodzianką dla obdarowanego. Zabawa w mikołajki zawsze przynosi dzieciom i młodzieży mnóstwo radości i wywołuje uśmiech na każdej twarzy. I tak też było w klasie 8. W rolę wręczających prezenty wcielili się: Natalia Pikusa, Klaudia Gryboś oraz Wojciech Mikrut. Pamiętajcie za słowami piosenki: „Cieszą się wszyscy, którzy dostają, a jeszcze bardziej ci, którzy dają”.

Barbara Wójcik

Mikołajkowe szaleństwo w klasie ósmej