Najmłodsi laureaci konkursu przyrodniczego „Świetlik”

Utworzono dnia 20.06.2021

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły już po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Nauk przyrodniczych „Świetlik”, który przebiega zawsze w dwóch etapach.

Pierwszy przygotowawczy polega na przeprowadzeniu przez uczestników zestawu doświadczeń konkursowych, a zadaniem etapu drugiego jest poprawne rozwiązanie testu przyrodniczego.

Pytania konkursowe wymagają od uczestników wiedzy z matematyki, geografii, biologii czy chemii. Pomimo trudności spowodowanych czasem pandemii  miłośnicy przyrody sprawdzili swoje umiejętności oraz wiedzę i uzyskali tytuły laureatów oraz wyróżnienia z czego bardzo się cieszymy i serdecznie im gratulujemy.

Tym razem udało się to…

Laureaci konkursu, którzy zdobyli II miejsca:

Paulina Słota i Adam Wójcik z klasy 1

Barbara Piekarz z klasy 2

Wyróżnienia

Oliwia Czerkies, Wojciech Karaś, Krzysztof Dąbrowski i Wiktoria Ziomek z klasy 1

Paulina Depczyńska, Filip Mikrut, Aleksander Tkaczuk, Maja Witek, Mikołaj Pyzik  z klasy 2

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, ciekawe książki przyrodnicze czekają i zachęcają.

organizatorzy A. Wójcik i M. Mężyk

Najmłodsi laureaci konkursu przyrodniczego „Świetlik”

Utworzono dnia 20.06.2021, 13:20