Park Zabaw i Rozrywki - RABKOLAND

Utworzono dnia 01.06.2017

29 maja 2017r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Uczniowie klasy trzeciej wraz z Rodzicami pojechali na wycieczkę do Parku Zabaw i  Rozrywki "Rabkoland", który znajduje się w uzdrowiskowym miasteczku Rabka - Zdrój.

Czekała tam na nich piękna, słoneczna pogoda i niezwykłe atrakcje: karuzele, kolejki, zamek strachów, huśtawki, sala luster, pontony wodne, wesoły autobus i wiele innych. Każde dziecko mogło wybrać coś dla siebie. Było przy tym wiele śmiechu, zabawy a nieraz strachu.

Wesołe miasteczko w Rabce ma w sobie coś, co sprawia, że chce się tu powrócić. Być może jest to zasługa cudownych wrażeń, śmiechu i radości dostarczonej dzieciom. A może jest to coś więcej?

Aby się o tym przekonać, trzeba tam pojechać i zobaczyć.

Zachęcamy, bo warto!

W Rabkolandzie było bardzo wesoło, ciekawie, dużo wspaniałych atrakcji.

Pogoda była piękna.

Asia

Było ekstremalnie. Polecam wszystkim małym i dużym.

Pojadę tam na wakacjach.

Jakub D.

Na wycieczce było szalenie wesoło.

W domu strachów było strasznie, ale wspaniale.

Marta

Najbardziej podobała mi się huśtawka - łódź Wikingów.

Było czadowo.

Kacper P.

Najciekawiej i najśmieszniej było w domku z lustrami.

Super.

Michał

Najbardziej podobały mi się szalone samochodziki i zakręcone rury.

Krystian K.

Najzabawniej było w domu z lustrami.

Nasz wygląd doprowadzał nas do łez.

Kuba N.

Wycieczka do Rabkolandu bardzo mi się podobała.

Największą radość sprawiła mi jazda samochodzikami.

Na pewno kiedyś jeszcze tam wrócę.

Ania

Na wycieczce w Rabce było super.

Dla mnie najlepsza była huśtawka – łódź Wikingów.

Polecam też samochody, koło młyńskie i pociąg.

Paweł

RABKOLAND