Piknik pierwszoklasistów

Utworzono dnia 21.06.2019

Po całym roku nauki nadszedł upragniony czas na odpoczynek. Ostatni dzień w roku szkolnym 2018/19 uczniowie klasy pierwszej spędzili na Pikniku. Czas i pogoda sprzyjały wspólnej, radosnej zabawie na łonie natury, która była okazją do integracji zespołu klasowego. Szczególnym powodzeniem wśród chłopców cieszyła się piłka nożna, a dziewczynki aktywnie uczestniczyły w różnych konkurencjach lekkoatletycznych. Nie zabrakło także tradycyjnych kiełbasek i wspólnego śpiewania przy ognisku.

Z wypiekami na twarzy i ze śpiewem na ustach pierwszoklasiści pożegnali rok szkolny, a wesoły nastrój i słoneczna aura były namiastką zbliżających się zabaw wakacyjnych.

Miłego wypoczynku oraz wspaniałych wakacyjnych przygód i niezapomnianych wrażeń

życzy wychowawca klasy pierwszej
Stanisława Ryba