Podsumowanie Konkursu Plastycznego na Kartkę Bożonarodzeniową

Utworzono dnia 17.12.2017

Sukcesy naszych uczniów

Gminnym Konkursie Plastycznym

15 grudnia 2017 roku w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Szerzynach odbyło się podsumowanie i ogłoszenie wyników Konkursu Plastycznego na Kartkę Bożonarodzeniową z Herbem Gminy Szerzyny. Organizator konkursu – Gminne Centrum Kultury  i Czytelnictwa oraz Dom Kultury w Czermnej – już po raz czwarty zaprosił uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Szerzyny do tej formy rozwijania uzdolnień plastycznych i kultywowania tradycji świąt  Bożego Narodzenia.

Patronat honorowy nad konkursem objął Wójt Gminy Szerzyny p. Grzegorz Gotfryd.

Wśród 80 prac uczniów, którzy przygotowali, jak zawsze piękne i oryginalne, kartki świąteczne, znalazła się grupka naszych reprezentantów, a wśród nich także nagrodzeni i wyróżnieni.

W kategorii I – uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej wyróżnienia otrzymali:

Izabela Kołek kl. IV, Kamila Sołtys kl.V, Zuzanna Sroka kl. VI.

W kategorii II – uczniowie klas VII  szkoły podstawowej i klas II – III gimnazjum nagrody i wyróżnienia otrzymali:

Joanna Solarz kl. IIa – II miejsce, Wojciech Zachacz kl. VII – III miejsce, Emilia Szwandrok kl. IIb – wyróżnienie, Wiktoria Piwowar kl. IIb – wyróżnienie, Katarzyna Mikrut kl. VII – wyróżnienie, Krystian Pytlakowski kl. IIb  - wyróżnienie.

Dziękujemy za Waszą pracę, za sukcesy. Mam nadzieję, że jeszcze wiele razy będziemy się mogli cieszyć Waszymi osiągnieciami w innych konkursach plastycznych.

M. Mikrut

Podsumowanie Konkursu Plastycznego na Kartkę Bożonarodzeniową