Podwójne zwycięstwo w zawodach mini koszykówki

Utworzono dnia 13.01.2017

Znakomicie zaprezentowały się drużyny dziewcząt i chłopców ze szkoły podstawowej w gminnych zawodach w mini koszykówce. Nasze zespoły zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Dziewczyny pokonały zespół z Czermnej, pozostałe szkoły nie przybyły na turniej. Wśród chłopców rywalizowały cztery ekipy. Nasz zespół odniósł komplet zwycięstw. Emocji jednak nie brakowało, mecz z Szerzynami chłopcy wygrali po dogrywce. W spotkaniu ze Swoszową decydujące o zwycięstwie punkty padły na kilkadziesiąt sekund przed końcem meczu. Podczas imprezy panowała bardzo miła i sportowa atmosfera. Brawa dla zawodników.

Skład drużyny dziewcząt: Barbara Pikusa, Michalina Kołek, Sylwia Marczyk, Aleksandra Augustyn, Agata Mikrut Katarzyna Mikrut, Daria Mikrut, Karolina Solarz.

Skład drużyny chłopców: Jan Niziołek, Krystian Bochenek, Łukasz Figura, Mateusz Król, Łukasz Ciombor, Wiktor Niziołek, Kacper Pyzik, Igor Stężowski, Kacper Niziołek.

Opiekun: Łukasz Bara

Podwójne zwycięstwo w zawodach mini koszykówki