Podziękowanie za wsparcie finansowe Organu Prowadzącego szkołę

Utworzono dnia 17.08.2021

„W całym życiu najistotniejsze jest to, czy przyjmujemy rzeczy za oczywiste, czy też z wdzięcznością".

Gilbert Keith Chesterton

Ucząc i wychowując młode pokolenie w naszej szkole, przekazujemy dzieciom i młodzieży w codziennej pracy uniwersalne i ponadczasowe wartości oraz wskazujemy takie postawy życiowe oraz umiejętności, które są korzystne zarówno dla nich jak i dla osób, z którymi stykają się na swoich drogach. Jedną z takich ważnych umiejętności jest bycie wdzięcznym za wszelkie dobro, którego doświadczamy, a które wynika z pracy, zaangażowania, serdeczności, czy dobroci ludzi.  Dziś pragniemy okazać naszą ogromną wdzięczność i złożyć słowa podziękowania Panu Grzegorzowi Gotfrydowi Wójtowi Gminy Szerzyny, Organowi Prowadzącemu naszą szkołę za przyznanie kolejnych środków finansowych, dzięki którym mogliśmy zrealizować następne w tym roku szkolnym inwestycje i dokonać wakacyjnych remontów.  Jesteśmy bardzo wdzięczni, iż wskazywane przez naszą szkołę pomysły i projekty wymagające nakładu finansowego Organu Prowadzącego są traktowane z  niebywałą troską i zaangażowaniem oraz świadczą o tym, że zawsze na pierwszym miejscu stawia się edukację i inwestycję w ucznia. Dzięki tej wytrwałości we wspieraniu przez Organ Prowadzący modernizacji naszej szkoły, otwartości na nasze marzenia i potrzeby możemy tylko wyliczać wymierne efekty. Już za kilka dni nasi uczniowie wrócą do budynku szkoły, w którym poprawił się komfort codziennego funkcjonowania oraz  bezpieczeństwo i estetyka jego otoczenia. Z całego serca dziękujemy!

Anna Niemiec

Wszystkich: 190652