Pożegnanie ósmoklasistów

Utworzono dnia 20.06.2021

Naszą szkolną tradycją związaną z zakończeniem roku szkolnego jest pożegnanie ósmoklasistów przez młodszych kolegów i koleżanki. Podtrzymując ten zwyczaj, w piątek 18 czerwca br., reprezentacja klasy siódmej złożyła życzenia uczniom klasy ósmej z okazji kończącego się roku szkolnego. Ósmoklasistom gratulujemy wytrwałości w dążeniu do celu, mądrości i zdobytych doświadczeń. Życzymy bezpiecznych wakacji, dalekich podróży, spotkań z ciekawymi ludźmi i odkrywania interesujących miejsc. Niech nie zabraknie czasu na czytanie książek, spotkań z przyjaciółmi i zbieranie wspomnień. Dbajcie o siebie, a po wakacjach zacznijcie budować swoją wymarzoną przyszłość. Wspominajcie nas dobrze. Nie żegnamy się, tylko mówimy do zobaczenia!

Joanna Stanislawczyk

Pożegnanie ósmoklasistow