Pożegnanie uczniów klas trzecich gimnazjum

Utworzono dnia 23.06.2017

Dzień 22 czerwca 2017 roku na długo pozostanie w pamięci uczniom klas III gimnazjum, którzy  tego dnia zgromadzili się na sali gimnastycznej, by świętować w obecności Grona Pedagogicznego, pracowników administracji i obsługi, rodziców i całej społeczności szkolnej ukończenie szkoły.

Trzecioklasiści przedstawili program artystyczny składający się z Gali Oskarowej dla uczniów oraz przedstawienia „ Duchy opiekuńcze szkoły”. Na uroczystości nie zabrakło również zespołu wokalno – instrumentalnego, który wykonał utwory instrumentalne oraz piosenki: „Imperatyw”, „W drogę”, „Pożegnanie z bajką” oraz „Szczęśliwej drogi, już czas”.

Podziękowania za trudną pracę oraz wskazywanie właściwej drogi absolwenci skierowali do pani dyrektor, nauczycieli i wychowawców, pracowników administracji i obsługi oraz rodziców.

Na zakończenie Pani Dyrektor pogratulowała uczniom i życzyła im wytrwałości i dalszych sukcesów w życiu, a uczniowie klas drugich żegnając się ze swoimi starszymi kolegami wręczyli im pamiątkowe maskotki.

M. Pilch

Uroczystość zakończenia gimnazjum