„Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

Utworzono dnia 23.06.2021

PODSUMOWANIE XX EDYCJI KONKURSU

„POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE POLSKI”

25 maja 2021 r. odbyło się rozdanie nagród XX  edycji konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Trzyosobowa drużyna reprezentująca naszą szkołę w składzie : Paulina Archamowicz, Julita Gogola i Kamila Sołtys dzięki swojej pracy, wytrwałości i determinacji wywalczyła zwycięstwo w etapie parkowym. W etapie wojewódzkim nasza reprezentacja była piątą drużyną w Województwie Małopolskim.

Koordynatorem i fundatorem nagród tegorocznej edycji konkursu pod hasłem „Zbiorowiska leśne w parkach krajobrazowych” był Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.

Nagrody naszej drużynie wręczyła Pani Dyrektor Anna Niemiec, która pogratulowała dziewczynkom zwycięstwa w etapie parkowym i życzyła dalszych sukcesów. Paulinie, Julicie i Kamili składamy gratulacje i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w województwie.

M. Pilch