Spotkanie o tematyce ekologicznej

Utworzono dnia 30.04.2022

W piątek, 29 kwietnia nasza szkołę odwiedziły panie: Edyta Juda oraz Aneta Zawiła pracujące w Urzędzie Gminy w Szerzynach, aby spotkać z naszymi najmłodszymi uczniami.

W czasie nietypowej lekcji przyrody uczniom klas I – III została przybliżona tematyka związana z ekologią i ochroną środowiska, a w szczególności z jakością powietrza. Uczniowie zostali uwrażliwieni na konieczność dbania o czystość powietrza i unikania tych źródeł jego zanieczyszczenia, które są zależne od człowieka. Uczniowie mogli także zobaczyć ciekawe doświadczenia, które w sposób obrazowy utrwaliły przekazywane treści.

Serdecznie dziękujemy pracownikom Urzędy Gminy w Szerzynach za czas poświęcony naszym uczniom oraz za bardzo ciekawy przekaz bardzo ważnych treści.

Jolanta Górka

Spotkanie o tematyce ekologicznej