Spotkanie wigilijne

Utworzono dnia 22.12.2022
„Na próżno Jezus rodzi się w żłobie, jeśli nie narodzi się w Tobie.”
Te słowa stały się myślą przewodnią spotkania wigilijnego, które w naszej szkole odbyło się w środę, 21 grudnia.
Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: Wójt Gminy Szerzyny Pan Grzegorz Gotfryd, Przewodniczący Rady Gminy Pan Mariusz Słota, Sołtys wsi Ołpiny Pan Tadeusz Pyzik, przedstawiciele Rady Rodziców na czele z Przewodniczącą Panią Aurelią Kozioł. Przygotowany przez uczniów klasy I, II i VII oraz chór szkolny wraz z zespołem instrumentalnym montaż słowno – muzyczny był próbą przybliżenia młodym ludziom piękna i wartości płynących z Narodzenia Jezusa.
Współczesny świat – pełen pośpiechu, egoizmu, pychy, zazdrości, chciwości potrzebuje zmiany. Świat potrzebuje miłości!
Otwórzmy zatem serca, przyjmijmy miłość, która przychodzi w ten czas Bożego Narodzenia.

Spotkanie wigilijne

Utworzono dnia 22.12.2022, 22:27