Sukces Magdaleny Jerż

Utworzono dnia 15.06.2022

Gratulujemy Magdalenie Jerż, uczennicy klasy VI, która zajęła III miejsce w etapie regionalnym XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy” promującego pozytywne zachowania związane
z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego. Honorowy Patronat nad konkursem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a współorganizatorzy tego przedsięwzięcia to: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwowa Inspekcja Pracy, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

To już kolejny sukces Madzi, a to potwierdza jej wyjątkowy talent i wytrwałość w realizacji swoich prac plastycznych. Gratulacje!

Małgorzata Mikrut

Wszystkich: 190710