Tomasz Wszołek Laureatem Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”!

Utworzono dnia 19.04.2023

Uczeń klasy 6 Tomasz Wszołek został Laureatem Biblijnego Konkursu Tematycznego "Z Dobrą Nowiną przez życie - Ewangelia według św. Jana" dla uczniów szkół podstawowych województwa małoplskiego w roku szkolnym 2022/2023.

We wtorek, 18 kwietnia br., Kuratorium Oświaty w Krakowie oficjalnie podało wyniki etapu wojewódzkiego. Oto ten komunikat: https://kuratorium.krakow.pl/wp-content/uploads/2023/04/komunikat-nr-9-lista-laureatow.pdf

Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu Tomasza. Gratulujemy mu ogromnej wiedzy i doskonałej znajomości treści Ewangelii według św. Jana. Dziękujemy jego najbliższym, a szczególnie Mamie Tomasza za motywowanie syna i pomoc w przygotowaniu do każdego z trzech etapów.

Tytuł laureata zdobyli uczniowie, którzy podczas etapu wojewódzkiego uzyskali co najmniej 34 punkty. Tomasz uzyskał aż 37/40 pkt możliwych do zdobycia.

Tomasz weźmie udział w uroczystym zakończeniu Konkursu, którego termin i miejsce zostaną podane niebawem w odrębnym komunikacie.

Szkolni koordynatorzy Konkursu: ks. Paweł Róg, Barbara Wójcik

Tomasz Wszołek Laureatem Biblijnego Konkursu Tematycznego