Trzy lata minęły jak jeden dzień...

Utworzono dnia 22.06.2022

Przed nami ostatnie dni roku szkolnego, a dla uczniów klasy trzeciej koniec pierwszego etapu edukacji. W upalne poniedziałkowe przedpołudnie spotkali się na sali gimnastycznej, aby wspólnie z zaproszonymi gośćmi świętować i wspominać minione chwile. Przygotowali krótką część artystyczną, którą wypełniły tańce, wiersze, piosenki, koncert na dzwonkach. Skierowali słowa podziękowania do Pani Dyrektor, Wychowawczyni klasy, pracujących z nimi przez trzy lata Nauczycieli, drogich Rodziców oraz koleżanek i kolegów z klasy pierwszej i drugiej. Na zakończenie uroczystości otrzymali pamiątkowe dyplomy, po czym w towarzystwie Rodziców udali się do klasy na słodki poczęstunek.

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie tej ważnej dla ich dzieci uroczystości. Pani Katarzynie Niziołek za uszycie pięknych strojów, w których mogli zaprezentować się nasi absolwenci.

Trzecioklasistom, a właściwie już czwartoklasistom życzymy wielu sukcesów w następnych latach nauki szkolnej, ale najpierw udanych, słonecznych, pełnych odpoczynku wakacji.

Trzy lata minęły jak jeden dzień

Utworzono dnia 22.06.2022, 00:41

Wszystkich: 190988