Turniej bilardowy

Utworzono dnia 27.01.2019

Gra w bilard to miło spędzony czas z przyjaciółmi, ćwiczymy koncentrację a to ważna umiejętność niezwykle przydatna w życiu codziennym. Uczymy się jak skupić swoją uwagę na jednej konkretnej rzeczy, pomijając cały chaos, który jest wokół nas.Dzięki temu, że czynności wykonywane w tej grze wymagają dużo myślenia, ćwiczymy i rozwijamy swój umysł. Podczas tej gry nabywamy umiejętność panowania nad stresem i przemyślanego działania w stresowych sytuacjach.

Na zajęciach świetlicowych rozegrany został  Turniej Bilardowy. W grupie dzieci młodszych z klas I-III złoty medal zdobył Mateusz Bąk z klasy 3a , srebrny medal  Oliwia Pikusa z klasy 3a a brązowy   Wiktoria Orlofz klasy II .

Wśród dzieci starszych  z klas IV –VI  złoty medal zdobyła Izabela Konior z klasy VI, srebrny medal Szymon Profic z klasy V a brązowy  Zofia Radkowiak z klasy VI.

Wszystkim wygranym gratulujemy!

Grając w bilard dzieci uczą się wielu cennych zalet, takich jak: cierpliwości, chęć uczenia się,poznawania czegoś nowego, wyobraźni i co najważniejsze –zdrowej rywalizacji.

Marta Kordek, Małgorzata Niziołek

Turniej bilardowy