Warsztaty ceramiczne

Utworzono dnia 30.05.2022

W piątek, 27 maja uczniów klasy II oraz III odwiedził absolwent naszej szkoły pan Wojciech Malina, który jest pasjonatem ceramiki i z tej racji zgodził się przeprowadzić warsztaty ceramiczne.

Zajęcia pozwoliły dzieciom zrobić coś oryginalnego, a przy okazji zanurzyć się w doznaniach pracy z gliną. Dały uczniom ogromną porcję dobrej zabawy i nauki. Każde z nich samodzielne wykonało kubeczek z materiału otrzymanego i przygotowanego przez zaproszonego gościa.

Takie zajęcia to świetny sposób na rozbudzenie zainteresowania sztuką, wyobraźni i twórczego myślenia. Dzięki zabawie dzieci odkrywały swoje możliwości i talenty, realizowały pomysły i  cieszyły się tworzeniem rzeczy pięknych i niepowtarzalnych.

Serdecznie dziękujemy panu Wojciechowi za przeprowadzenie świetnych warsztatów!

Warsztaty ceramiczne

Utworzono dnia 30.05.2022, 22:46