Widowisko cyrkowe

Utworzono dnia 03.06.2019

Do naszej szkoły w kwietniu zawitała grupa cyrkowa „Szok”. Uczniowie mogli poczuć się jak w prawdziwym cyrku. Obejrzeli program artystyczny, na który składały się: popisy akrobatyczne, pokazy żonglerki i iluzji oraz zabawy z klownem. Cyrk to nie tylko ludzie, to również zwierzęta. Ogromnych emocji dostarczył dzieciom występ z wężem. Odważni mogli go nawet sobie owinąć wokół szyi jak ciepły szalik. Akrobaci wciągnęli uczestników widowiska do wspólnej gry. Każdy miał też możliwość sprawdzenia swoich umiejętności cyrkowych w zadaniach, które zaproponowali artyści. Salwy śmiechu przeplatały się z okrzykami zachwytu. Młoda publiczność spontanicznie i z entuzjazmem reagowała na to, co działo się na scenie. Cyrkowcy otrzymali gromkie brawa, będące potwierdzeniem, że uczniowie doskonale się bawili.

Barbara Wójcik

Widowisko cyrkowe