,,Zdrowa Klasa”

Utworzono dnia 31.03.2022

31 marca rozpoczęliśmy ogólnopolski projekt badawczo - edukacyjny ,,Zdrowa Klasa". Celem działań w ramach tej inicjatywy jest profilaktyka zachowań prozdrowotnych wśród dzieci i młodzieży oraz ich rodziców. Pani dietetyk mgr inż. Magdalena Liana z Poradni Dobry Dietetyk spotkała się z naszymi uczniami, aby przeprowadzić wśród nich wywiad zdrowotny. Na jego podstawie zostaną opracowane raporty indywidualne dla rodziców oraz raporty podsumowujące dla szkoły. Zwieńczeniem programu będą spotkania edukacyjne z rodzicami poszczególnych klas, podczas których pani dietetyk pomoże zrozumieć potrzeby dzieci oraz podpowie jak wprowadzić odpowiednie działania profilaktyczne. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi opracowanymi na potrzeby tego projektu.

Prezentacja zdrowa klasa

Zdrowa klasa