Podsumowanie akcji „Czyste Powietrze ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki”

Utworzono dnia 04.06.2024

Uczennica klasy V Natalia Niziołek zdobyła wyróżnienie w II etapie Międzygminnego Konkursu Plastycznego, który odbył się 24. 04. 2024 roku na Rynku w Jaśle podczas wydarzenia „Czyste Powietrze ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki”. Natalia została zwycięzcą eliminacji gminnych i jako reprezentantka Gminy Szerzyny zmierzyła się
z zadaniem malowania na miejscu podczas wydarzenia pracy o tematyce związanej z czystym powietrzem, dotyczącej oszczędzania energii i przeciwdziałania emisjom oraz promującej odnawialne źródła energii. To niełatwe zadanie Natalia wykonała doskonale, do tego poradziła sobie z presją czasu i publicznością, która na żywo przyglądała się powstawaniu pracy.

Gratulujemy także uczennicy klasy VIII Magdalenie Jerż, która w tym konkursie w kategorii uczniów klas VII – VIII zdobyła III miejsce.

Bardzo dziękujemy naszym uczennicom za wzorową postawę i godne reprezentowanie szkoły.

Serdecznie dziękujemy pani Katarzynie Niziołek, która pełniła opiekę nad córką podczas konkursu.

Małgorzata Mikrut

Podsumowanie akcji „Czyste Powietrze ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki”

Utworzono dnia 04.06.2024, 22:41

Przekaż 1,5% podatku

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 193537