Dla mojej kochanej mamy

Utworzono dnia 29.05.2017

Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt w ciągu całego roku, wypełnione kwiatami, ciepłym słowem i serdecznymi życzeniami.

Święto to jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości do mamy. Obchodzimy je zawsze 26 maja.

Uczniowie klasy trzeciej  uczcili ten piękny dzień w sposób szczególny, zaprosili swoje mamy na uroczystość przygotowaną specjalnie dla nich.

Podczas spotkania zaprezentowali wiersze, zaśpiewali piosenki, zatańczyli do muzyki dyskotekowej i wyrazili swoją miłość oraz wdzięczność za matczyną dobroć, cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniale wybacza.

Swoim występem dzieci udowodniły, że kochają mamy nie tylko za to że są, ale również za to, że są kochające, troskliwe, pracowite, serdeczne, opiekuńcze, wyrozumiałe…

Podczas uroczystości nie zabrakło wzruszających życzeń, upominków i wiosennych kwiatów. Część oficjalną zakończyło odśpiewane „Sto lat”, oraz wręczenie Rodzicom  przez Panią Dyrektor i Wychowawczynię podziękowań za życzliwość oraz bezinteresowną pomoc w realizacji klasowych i szkolnych inicjatyw w ciągu mijających trzech lat.

Słodki poczęstunek i czas spędzony w klasie na wspólnej zabawie zakończył tą miłą uroczystość.

Anna Wójcik

Dla mojej kochanej mamy

Utworzono dnia 29.05.2017, 22:56

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Wszystkich: 191520