Dyżury psychologa

Utworzono dnia 10.03.2024

Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Tarnowie, Filia w Tuchowie, w roku szkolnym 2023/2024 kontynuuje prowadzenie punktu konsultacyjnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Szerzynach. Celem punktu jest stworzenie bezpośredniej możliwości korzystania przez rodziców, nauczycieli i uczniów z konsultacji, informacji i porad udzielanych przez psychologa. W ramach punktu można skorzystać z poradnictwa psychologicznego w następujących obszarach:
- trudności rozwojowych i edukacyjnych u dzieci i młodzieży;
- wspomagania wychowania dzieci i młodzieży z trudnościami w zachowaniu, problemami emocjonalnymi, trudnościami adaptacyjnymi;
- zaburzeń nastroju u dzieci i młodzieży, depresji, zachowań autodestrukcyjnych;
- indywidualnych i rodzinnych sytuacji kryzysowych;
- uzależnień, ryzykownego korzystania z mediów elektronicznych, podejrzenia uzależnienia od smartfona, komputera, itp., oraz w innych zgłaszanych trudnościach w funkcjonowaniu dzieci i nastolatków.
Na dyżury w punkcie konsultacyjnym zapraszamy rodziców, nauczycieli i uczniów z placówek oświatowych z terenu gminy Szerzyny.
Agnieszka Szymańska - psycholog
PPPP w Tarnowie, Filia w Tuchowie
Terminy dyżurów w drugim okresie roku szkolnego 2023/2024 podano na załączonym plakacie.

Wszystkich: 191117