Małopolski Projekt Nauki Pływania „Już Pływam”,

Utworzono dnia 28.03.2017

18 marca 2017 r. 12 dzieci z klasy czwartej szkoły podstawowej rozpoczęło naukę pływania w ramach Małopolskiego Projektu Nauki Pływania „Już Pływam”, realizowanego i współfinansowanego przez Wojewódzki Urząd Marszałkowski w Krakowie. Zajęcia odbywają się na krytej pływalni FALA w Gorlicach.  Pod okiem doświadczonych instruktorów pływania, dzieci wezmą udział w 10 dwugodzinnych lekcjach.

W programie zajęć przewidziano zapoznanie uczestników z podstawowymi zasadami bezpiecznego zachowania się w wodzie i w jej pobliżu. Dodatkowo uczestnicy programu nabędą podstawowe umiejętności i techniki pływackie, poprawią kondycję i podniosą ogólną sprawność fizyczną. Na zakończenie kursu przeprowadzony zostanie sprawdzian potwierdzający opanowanie podstawowych umiejętności pływackich.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego też dzieci już nie mogą doczekać się kolejnych lekcji.

Maria Gotfryd

Projekt Nauki Pływania „Już Pływam”

Utworzono dnia 26.04.2017, 09:59

Wszystkich: 191065