Mama, tata i ja – razem mamy moc!

Utworzono dnia 20.06.2023

Dnia 16 czerwca w naszej szkole odbyło się spotkanie dla Rodziców uczniów kl. III pod hasłem: ,,Mama, tata i ja - razem mamy moc!" w ramach realizowanego programu ,,Postaw na rodzinę".

Wierszem, tańcem i piosenką dzieci wyraziły Rodzicom wdzięczność za zrozumienie w trudnych sytuacjach, pocieszanie, kiedy jest im smutno, pomoc w nauce, troskę i wychowanie.

Na widowni pojawił się uśmiech, radość i  polała się niejedna łza wzruszenia wywołana nie tylko wspaniałym zaangażowaniem uczniów w występ, ale także nutką nostalgii, gdyż przed naszymi trzecioklasistami ostatnie dni w edukacji wczesnoszkolnej, a po wakacjach nowy etap nauczania. Na każdym z tych etapów nieodzowna i nieoceniona jest pomoc Rodziców, ich wsparcie i miłość. Za to właśnie dziękowali swoich kochanym Rodzicom uczniowie klasy III.

Wszyscy zaproszeni goście otrzymali kwiaty jako wyrazy wzajemnej, rodzinnej miłości. Uczestnicy spotkania zostali także zaproszeni na słodki poczęstunek.

Anna Wójcik

Mama, tata i ja – razem mamy moc!

Utworzono dnia 20.06.2023, 13:39

Wszystkich: 191150