Sukcesy naszych uczniów w konkursach plastycznych

Utworzono dnia 25.06.2021

Kończy się kolejny rok szkolny. Rok trudnej, ale także owocnej pracy. Trudnej, bo czas nauki zdalnej dla wielu był nie lada wyzwaniem; owocnej, bo możemy się pochwalić sukcesami i nagrodami w różnych konkursach plastycznych. Pragnę wszystkim uczniom szkoły, którzy godnie reprezentowali naszą placówkę, biorąc udział w konkursach plastycznych, gorąco podziękować za pracę, zaangażowanie, poświęcenie wolnego czasu.

A oto sukcesy plastyczne naszych uczniów w roku szkolnym 2020/2021:

Regionalny Konkurs Plastyczny pt. Kardynał Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia „Czas to miłość” organizowany przez GCKiCz w Szerzynach – Magdalena Jerż – I miejsce.

VI Gminny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową z Herbem Gminy Szerzyny organizowany przez GCKiCz w Szerzynach -  wyróżnienia I stopnia: Natalia Słota, Nikola Faliszek; wyróżnienia II stopnia: Miłosz Rutkowski, Wojciech Niemiec, Zuzanna Gabryel, Edyta Mikrut, Karolina Strugała.

Konkurs plastyczny pn. „Ozdoby choinkowe” organizowany przez Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju w Tuchowie oraz GCKiCz w Szerzynach - Edyta Mikrut – III miejsce.

Powiatowy Konkurs Plastyczny pod hasłem: „Nie wypalaj suchych traw”; „Strażak w akcji” (w etapie gminnym w swoich kategoriach wiekowych nagrodzeni zostali: Artur Karaś – II miejsce, Nikola Faliszek – III miejsce,  Paulina Figura – III miejsce.

Gminny Konkurs Wielkanocny organizowany przez GCKiCz w Szerzynach - Agnieszka Piekarz – wyróżnienie, Edyta Mikrut – wyróżnienie, Damian Niziołek – wyróżnienie.

Gminny Konkurs Plastyczny „Korona królowej Jadwigi” organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Św. Jadwigi Królowej w Żurowej - Maciej Ryba – I miejsce, Artur Karaś – wyróżnienie.

Raz jeszcze serdecznie dziękuję i życzę wspaniałych wakacji, niezapomnianych wrażeń
z letnich wędrówek i podróży.

Poniższe zdjęcie ukazuje naszych małych, ale jakże utalentowanych „artystów”.

Małgorzata Mikrut

Wrzesień 2021