W poszukiwaniu świątecznego nastroju

Utworzono dnia 19.12.2019

Święta coraz bliżej i chociaż za oknem pogoda zupełnie nie przypomina zimowej aury to wszyscy w naszej szkole już czują, że niedługo nastąpi ten jedyny i niepowtarzalny okres w roku, kiedy z utęsknieniem będziemy wyglądali pierwszej gwiazdki, zasiądziemy do wigilijnego stołu, pójdziemy na pasterkę, zaśpiewamy kolędy. Wreszcie nigdzie nie będziemy musieli się spieszyć i spędzimy ten wyjątkowy czas z najbliższymi.

Właśnie takiej tematyce było poświęcone przedstawienie teatralne, na które udali się 16 grudnia do Biecza uczniowie klasy I, II i IV. Spektakl nosił tytuł „ Tańcząca choinka”. Wykorzystano w nim ciekawą choreografię, oprawę muzyczną, efekty świetlne.

Opiekunowie uczniów

W poszukiwaniu świątecznego nastroju