Wycieczka do teatru

Utworzono dnia 13.12.2017

Z KRONIKI KLASY III

Dnia 5 grudnia 2017 roku Pani wychowawczyni zabrała nas na wycieczkę do teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Wraz z nami pojechali także koledzy i koleżanki z klasy II b.
                Oglądaliśmy tam fantastyczny spektakl pt. "Lato Muminków". Oprócz Muminków występowały również inne postacie, dobre i złe np. Humka, Migotka, Bufka, Mimba, Paszczak - policjant. Przedstawienie przeniosło mnie w świat fantazji, a jednocześnie ukazało rzeczywiste skutki powodzi. Pokazało jak zatonął dom bohaterów i jak sobie z tym poradzili. Dowiedziałam się także, jak obchodzi się Noc Świętojańską. Znakomita gra aktorów oraz treść sztuki poszerzyła moją wiedzę na temat pomieszczeń znajdujących się w teatrze oraz trudnej pracy osób zatrudnionych przy powstawaniu spektaklu  i bardziej zaczęłam ich doceniać.
                Po przedstawieniu pojechaliśmy do "Promiennego Zamku", w którym było bardzo dużo atrakcji. Zabawa była wspaniała. Wielkim zaskoczeniem i miłą niespodzianką było spotkanie ze Św. Mikołajem, który obdarował wszystkich prezentami.
                Chciałabym, żeby taki dzień jeszcze się kiedyś powtórzył, a ten na długo pozostanie w mojej pamięci.
                                                                                                                                  Karolina Strugała

Lubię takie fajne i miłe wycieczki. Często będę ją wspominał i chętnie pojechałbym jeszcze raz.
                                                                                                                                   Piotr Ryba

To był naprawdę bardzo udany dzień z moją klasą i cudowną Panią Wychowawczynią.

Dawid Wójcik

Dziękuję uczniom klasy III i II b za kulturalne zachowanie w teatrze i grzeczną zabawę w Promiennym Zamku, a Paniom: J. Stanisławczyk i E. Bąk za miłą współpracę.

Kierownik wycieczki:
                                                                                                                   Stanisława Ryba