Wycieczka do Zakopanego z programu "Poznaj Polskę"

Utworzono dnia 28.10.2022

Nasi uczniowie - klasa siódma i klasa ósma pod opieką pani Małgorzaty Pilch, pani Anny Król-Kuś, pani Małgorzaty Mikrut, pana Łukasza Bary i ks. Pawła Roga - po raz kolejny udali się na wycieczkę szkolną dofinansowaną z programu "Poznaj Polskę". Tym razem odwiedzili Zakopane. Najpierw wizytowali w Parafii Ojców Paulinów na Bachledówce. Następnie z centrum Zakopanego udali się pod kompleks skoczni narciarskich i weszli na Wielką Krokiew, skąd podziwiali piękno okolicy z poziomu belki startowej, z której ruszają zawodnicy w czasie zawodów w skokach narciarskich. Spacer po Krupówkach, zdjęcia z pejzażem gór w tle i zakup pamiątek to obowiązkowe i bardzo przyjemne momenty każdej wycieczki, których i tym razem nie mogło zabraknąć. Ostatnim punktem programu był wyjazd kolejką na Gubałówkę i podziwianie panoramy Tatr, a pogoda w poniedziałek była wymarzona!

Wycieczka do Zakopanego

Utworzono dnia 28.10.2022, 10:08